2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozvoj, vývoj a technická podpora systému Evidence cel a daní centrální (ECDC)
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je převzetí a další rozvoj informačního systému Evidence cel a daní centrální (ECDC) a jeho technická podpora. Systém ECDC eviduje cla a daně z dovozu zboží, jejich příslušenství a další platební povinnosti. Systém je dvoustupňový (celní úřad a GŘC) a současně je možné nahlížet i na historická data, vzniklá před změnou organizační struktury celní správy (dále jen „CS“) k datu 1.1.2013. Systém ECDC je tvořen osmi moduly – ECDC, TOR, OWNRES, Pokladna, Banka, MPV, Číselníky a Administrace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 44320/2025-900000-10010
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze Smluv na veřejnou zakázku. Na základě vyhrazené změny si zadavatel vyhrazuje právo požadovat další plnění díla, a to v časovém rozmezí od 1.1.2033 do 31.12.2034. Předmětem plnění díla v rámci smluvní opce bude rozvoj a technická podpora na základě provozních požadavků a aktuálních potřeb CS.