2. Verfahren
Verfahren
Titel: 017-2026 ROVK Levering wegenzout en pekelwater
Beschreibung: De Gemeente wil een raamovereenkomst aangaan voor het leveren van wegenzout en pekelwater. -
Interne Kennung: 017-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34927100 Auftausalz
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie contractdocumenten Zie contractdocumenten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst gaat in op 1 november 2026 en eindigt op 1 november 2030.
493119-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 017-2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34927100 Strooizout
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: