2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bossenpark aanleg groen en onderhoud
Beschreibung: De aanbesteding bestaat uit het aanleggen en onderhouden van heesters, grassen en bomen in het Bossenpark. Tevens dient bijbehorend grondwerk voor het aanleggen van de heesters, grassen en bomen te worden uitgevoerd. Het eerder ingezaaide gras en bloemmengsel moet worden verwijderd. Daarnaast zal verschraling van grond moeten plaatsvinden alvorens opnieuw gras en bloemmengsels worden ingezaaid. Het één en ander conform het Programma van eisen. In het eerste jaar vindt de aanplant van de bomen en heesters plaats. Hierbij wordt de groeiplaatsverbetering toegepast. In het eerste jaar start ook het onderhoud wat doorloopt in het tweede en eventueel derde jaar. Bijlage 5 ‘Inschrijvingsstaat Bossenpark Bomen en Heesters beveiligd’ geeft een indicatie van de te verwachten totale afname, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Zie bijlagen '2026-069730 – DO Bossenpark – Bloem- en Grasmengsels.pdf en 2026-069730 – DO Bossenpark Bomen en Heesters.pdf' voor een verdere uitwerking van de opdracht. De gemeente heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Wel maximeert de gemeente de totale waarde van deze opdracht (initiële looptijd incl. verlengingsopties) op € 360.000, - Buiten de reikwijdte van deze aanbesteding vallen de volgende producten/diensten: • Opschonen (o.a. drijfvuil verwijderen) van de watergangen. • Plantgarantie (wegens directielevering van groen).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De aanbesteding bestaat uit het aanleggen en onderhouden van heesters, grassen en bomen in het Bossenpark. Tevens dient bijbehorend grondwerk voor het aanleggen van de heesters, grassen en bomen te worden uitgevoerd. Het eerder ingezaaide gras en bloemmengsel moet worden verwijderd. Daarnaast zal verschraling van grond moeten plaatsvinden alvorens opnieuw gras en bloemmengsels worden ingezaaid. Het één en ander conform het Programma van eisen. In het eerste jaar vindt de aanplant van de bomen en heesters plaats. Hierbij wordt de groeiplaatsverbetering toegepast. In het eerste jaar start ook het onderhoud wat doorloopt in het tweede en eventueel derde jaar. Bijlage 2 ‘Inschrijfstaat Bossenpark Bomen en Heesters beveiligd’ geeft een indicatie van de te verwachten totale afname, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Zie bijlagen 2 ‘Inschrijfstaat Bossenpark Bomen en Heesters beveiligd’ en Bijlage 6 ‘Definitief Ontwerp Bossenpark Bomen en Heesters 08-04-2026’ voor een verdere uitwerking van de opdracht. De gemeente heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Wel maximeert de gemeente de totale waarde van deze opdracht (initiële looptijd incl. verlengingsopties) op € 260.000, - Buiten de reikwijdte van deze aanbesteding vallen de volgende producten/diensten: • Opschonen (o.a. drijfvuil verwijderen) van de watergangen. • Plantgarantie (wegens directielevering van groen).
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De te sluiten Overeenkomst wordt aangegaan voor de duur van 2 jaar met de optie tot verlenging van 1 jaar. De verwachte ingangsdatum is direct na ondertekening van de Overeenkomst.