2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verkiezingsdrukwerk en verkiezingspost
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is om één opdrachtnemer te contracteren en met deze opdrachtnemer een raamovereenkomst te sluiten die verantwoordelijk is voor het drukwerk van stempassen, kandidatenlijsten en stembiljetten en de bezorging daarvan ten behoeve van de verkiezingen in de gemeente Sittard-Geleen, Maastricht, Heerlen, Landgraaf en Stein. Ook de regie op het hele proces vanaf productie van het drukwerk tot en met de bezorging op de juiste adressen maakt deel uit van de opdracht. Daarbij worden, gelet op de aard van het drukwerk, hoge eisen gesteld aan de nauwkeurigheid en de veiligheid bij de productie en de bezorging. Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: Z/25/690968
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64100000 Post- und Kurierdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Alleen verlenging