2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wagenparkbeheer
Beschreibung: Aanbestedende Dienst schrijft een Europese openbare aanbesteding uit voor het selecteren van één opdrachtnemer voor het integraal wagenparkbeheer inclusief leasebemiddeling. De opdrachtnemer fungeert als centraal aanspreekpunt en is verantwoordelijk voor zowel het organiseren van leaseaanvragen als het volledig beheren van het wagenpark. De opdracht omvat twee hoofdonderdelen: Het uitzetten en verzorgen van aanvragen voor (voornamelijk elektrische) leaseauto’s; Het integraal beheer van het wagenpark, inclusief onder meer onderhoud, verzekeringen, administratie, schadeafhandeling en advies. Doel van de opdracht is het realiseren van één geïntegreerde oplossing waarmee Portbase maximaal wordt ontzorgd, de administratieve lasten worden verminderd en het wagenpark duurzaam en efficiënt wordt ingericht, met nadruk op verdere elektrificatie en naleving van het mobiliteitsbeleid. De opdracht wordt gegund in de vorm van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer. Totale waarde Raamovereenkomst: EUR 2.900.000, -
Interne Kennung: EA01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding wordt uitgevoerd volgens een Europese openbare procedure. Inschrijvers kunnen direct een inschrijving indienen. De opdracht wordt gegund op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding (BPKV).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50111100 Fuhrparkverwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50111110 Unterstützungsdienste für Fahrzeugparks
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er zijn geen afzonderlijke opties voorzien. Alle beschreven werkzaamheden vallen binnen de scope van de opdracht.