2. Verfahren
Verfahren
Titel: Právní služby II.
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody mezi zadavatelem a jedním dodavatelem, a to bez obnovení soutěže ve smyslu ust. § 134 ZZVZ. Předmětem veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody je poskytování právních služeb dodavatelem zadavateli dle aktuálních provozních a dalších potřeb zadavatele. Právní služby budou spočívat v obecném právním poradenství, zejména v odvětví IT práva, práva v oblasti kybernetické bezpečnosti, práva na ochranu osobních údajů, všeobecné smluvní agendy (zejména v odvětví obchodního a občanského práva) a zadávání veřejných zakázek, s výjimkou administrací veřejných zakázek, to vše se zaměřením na předmět činnosti zadavatele. Zadavatel je za splnění podmínek ZZVZ oprávněn zadat mimo Rámcovou dohodu právní služby dle § 29 odst. 1. písm. k) ZZVZ, specifické právní služby mimo výše uvedené právní obory a právní služby v případě střetu zájmu vybraného dodavatele či jiné překážky na straně dodavatele.
Interne Kennung: VZ_2026_A385
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení dle ust. § 56 a násl. a ust. § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0001