493198-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Bauarbeiten – Nieuwbouw Entreegebouw MUMC+
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNieuwbouw Entreegebouw MUMC+
BeschreibungHet MUMC+ is voornemens om het werk van nieuwbouwproject Entreegebouw aan te besteden. De aanbesteding geschiedt volgens openbare procedure conform de Europese richtlijn voor overheidsopdrachten 2014/24/EU en de daaruit voortvloeiende "Aanbestedingswet 2012" van 1 juli 2016 en Aanbestedingsreglement Werken 2016. Het plafondbedrag bedraagt €66.000.000,-
Interne KennungTN598945
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1