493199-2026 - Ergebnis
Niederlande – Bauarbeiten – Nieuwbouw Milieustraat en gemeentewerf
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNieuwbouw Milieustraat en gemeentewerf
BeschreibungDe gemeente wil door middel van deze aanbesteding met een selectie- en een gunningsfase een overeenkomst met één aannemer afsluiten voor de voor de bouw van de milieustraat en de gemeentewerf. Zie selectieleidraad
Interne KennungINCS70302
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZie selectieleidraad
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0000
TitelBouw milieustraat en gemeentewerf
BeschreibungDe gemeente wil door middel van deze aanbesteding één overeenkomst met één aannemer afsluiten voor de bouw van de milieustraat en de aanleg van de gemeentewerf.
Interne Kennung1