2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur personeel via een broker
Beschreibung: Ster wenst door middel van deze aanbesteding een raamovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor de uitvoering van de werkzaamheden ten aanzien van de administratieve afhandeling rond inhuur, de werving, (voor)selectie van kandidaten en ondersteuning in het minimaliseren van arbeidsrechtelijke risico’s rond inhuur van tijdelijk personeel niet zijnde uitzendkrachten. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De behoefte aan externe inhuur is inherent dynamisch. De opdrachtwaarde over de totale looptijd van de overeenkomst is gemaximeerd op 200% van de genoemde geraamde omvang van IT en overige staffuncties gezamenlijk, dus maximale jaarlijkse geraamde omvang * 4 jaar + 100% = €12.384.000,-. De maximale jaarlijkse geraamde omvang is het totaal geraamde bedrag te verdelen over de raamovereenkomst met de IT-partner enerzijds en de Broker anderzijds. In de praktijk zal de werkelijke verdeling blijken. De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. Ster heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Het genoemde bedrag is exclusief btw.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75131100 Allgemeine Personaldienstleistungen für die öffentliche Verwaltung, 79610000 Stellenvermittlung, 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Ster wenst door middel van deze aanbesteding een overeenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor de uitvoering van de werkzaamheden ten aanzien van de administratieve afhandeling rond inhuur, de werving, (voor)selectie van kandidaten en ondersteuning in het minimaliseren van arbeidsrechtelijke risico’s rond inhuur van tijdelijk personeel niet zijnde uitzendkrachten. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken. De behoefte aan externe inhuur is inherent dynamisch. De opdrachtwaarde over de totale looptijd van de overeenkomst is gemaximeerd op 200% van de genoemde geraamde omvang van IT en overige staffuncties gezamenlijk, dus maximale jaarlijkse geraamde omvang * 4 jaar + 100% = €12.384.000,-. De maximale jaarlijkse geraamde omvang is het totaal geraamde bedrag te verdelen over de raamovereenkomst met de IT-partner enerzijds en de Broker anderzijds. In de praktijk zal de werkelijke verdeling blijken. De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. Ster heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Het genoemde bedrag is exclusief btw.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie verlenging.