See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa preparatów leczniczych z wyłączeniem produktów stomatologicznych; czynników diagnostycznych, produktów do żywienia pozajelitowego, roztworów leczniczych, odczynników i środków kontrastowych, insulin, albumin, immunoglobulin, smoczków, osłonek na brodawki sutkowe i podobnych artykułów dla niemowląt oraz środków znieczulających.
Beschreibung: Dostawa preparatów leczniczych z wyłączeniem produktów stomatologicznych; czynników diagnostycznych, produktów do żywienia pozajelitowego, roztworów leczniczych, odczynników i środków kontrastowych, insulin, albumin, immunoglobulin, smoczków, osłonek na brodawki sutkowe i podobnych artykułów dla niemowląt oraz środków znieczulających.
Interne Kennung: ZZP/05/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Preparaty lecznicze z wyłączeniem produktów stomatologicznych
Beschreibung: preparaty lecznicze z wyłączeniem produktów stomatologicznych
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 33697000 Medizinische Präparate, ohne zahnärztliches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0002
Titel: 2.Preparaty lecznicze z wyłączeniem produktów stomatologicznych
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Preparaty lecznicze z wyłączeniem produktów stomatologicznych
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Preparaty lecznicze z wyłączeniem produktów stomatologicznych
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Preparaty lecznicze z wyłączeniem produktów stomatologicznych
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Preparaty lecznicze z wyłączeniem produktów stomatologicznych
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Preparaty lecznicze z wyłączeniem produktów stomatologicznych
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Czynniki diagnostyczne
Beschreibung: czynniki diagnostyczne
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Preparaty lecznicze z wyłączeniem produktów stomatologicznych
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Odczynniki i środki kontrastowe
Beschreibung: odczynniki i środki kontrastowe
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Odczynniki i środki kontrastowe
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. Preparaty lecznicze z wyłączeniem produktów stomatologicznych
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: 13. Insulina
Beschreibung: insulina
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: 14. Insulina
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: 15. Immunoglobuliny
Beschreibung: immunoglobuliny
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: 16. Immunoglobuliny
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: 17. Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciwnowotworowe oraz immunomodulacyjne
Beschreibung: Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciwnowotworowe oraz immunomodulacyjne
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: 18. Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciwnowotworowe oraz immunomodulacyjne
Interne Kennung: Część 18
Haupteinstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen
Los: LOT-0019
Titel: 19. Immunoglobuliny
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: 20. Preparaty lecznicze z wyłączeniem produktów stomatologicznych
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Titel: 21. Preparaty lecznicze z wyłączeniem produktów stomatologicznych
Interne Kennung: Część 21