2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud Gemeentelijk Vastgoed E & W
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van een dienst op het gebied van technisch beheer en onderhoud van werktuigbouwkundige en elektrotechnische installaties (hierna: E&W-onderhoud) van gemeentelijk vastgoed binnen de gemeente Schiedam. De Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het uitvoeren van preventief, correctief, planmatig en storingsonderhoud aan de E&W-installaties, inclusief wettelijke keuringen, het bijhouden van relevante installatiedocumentatie, en het adviseren over en uitvoeren van vervangings- of verbetermaatregelen. De gemeente beheert een vastgoedportefeuille van circa 139 objecten, variërend van kantoorgebouwen, theaters en musea tot sportaccommodaties, gymzalen, wijkgebouwen en enkele bijzondere panden. [ Check Farid ]
Interne Kennung: -2.07.354.1/00538/003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1