See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky náhradních dílů a poskytování servisu pro sanitní a referentská vozidla
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky náhradních dílů (část A), poskytnutí pozáručního servisu včetně poskytnutí náhradních dílů (část B) a zajištění servisu sanitní zástavby pro sanitní vozidla (část C1 a C2). Část A: Předmětem jsou dodávky originálních náhradních dílů a provozních kapalin pro sanitní a referentská vozidla do autodílny zadavatele, a to včetně souvisejících služeb spočívajících zejména v dopravě náhradních dílů na místo plnění veřejné zakázky. Část B: Předmětem je poskytování pozáručního servisu včetně dodávek originálních náhradních dílů a provozních kapalin pro sanitní a referentská vozidla v rámci servisu. Část C1: Předmětem je zajištění servisu sanitní zástavby a nástavby sanitních vozidel včetně dodávek originálních náhradních dílů ve vztahu k vozidlům výrobce vozidla ve 2. stupni výroby F D servis Praha, s.r.o. Část C2: Předmětem je zajištění servisu sanitní zástavby a nástavby sanitních vozidel včetně dodávek originálních náhradních dílů ve vztahu k vozidlům výrobce vozidla ve 2. stupni výroby FOSAN s.r.o.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen, 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Část C2: Servis sanitní zástavby a nástavby vozidel FOSAN s.r.o.
Beschreibung: Předmětem plnění je zajištění servisu sanitní zástavby a nástavby sanitních vozidel včetně dodávek originálních náhradních dílů ve vztahu k vozidlům výrobce vozidla ve 2. stupni výroby FOSAN s.r.o.
Interne Kennung: Část C2: Servis sanitní zástavby a nástavby vozidel FOSAN s.r.o.
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
Los: LOT-0003
Titel: Část C1: Servis sanitní zástavby a nástavby vozidel F D servis Praha, s.r.o.
Beschreibung: Předmětem plnění je zajištění servisu sanitní zástavby a nástavby sanitních vozidel včetně dodávek originálních náhradních dílů ve vztahu k vozidlům výrobce vozidel ve 2. stupni výroby F D servis Praha, s.r.o.
Interne Kennung: Část C1: Servis sanitní zástavby a nástavby vozidel F D servis Praha, s.r.o.
Los: LOT-0002
Titel: Část B: Poskytování pozáručního servisu včetně dodávek originálních náhradních dílů a provozních kapalin
Beschreibung: Předmětem plnění je poskytování pozáručního servisu včetně dodávek originálních náhradních dílů a provozních kapalin pro sanitní a referentská vozidla v rámci servisu.
Interne Kennung: Část B: Poskytování pozáručního servisu včetně dodávek originálních náhradních dílů a provozních kapalin
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen, 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
Los: LOT-0001
Titel: Část A: Dodávky originálních náhradních dílů a provozních kapalin
Beschreibung: Předmětem plnění jsou dodávky originálních náhradních dílů a provozních kapalin pro sanitní a referentská vozidla do autodílny zadavatele, a to včetně souvisejících služeb spočívajících zejména v dopravě náhradních dílů na místo plnění veřejné zakázky.
Interne Kennung: Část A: Dodávky originálních náhradních dílů a provozních kapalin