493233-2025 - Wettbewerb
Polen – Fahrzeuge für Abfall – „Dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego 3 – osiowego z zabudową jednokomorową typu śmieciarka zasilanego 100 % napędem elektrycznym”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego 3 – osiowego z zabudową jednokomorową typu śmieciarka zasilanego 100 % napędem elektrycznym”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa nowego pojazdu specjalistycznego 3 – osiowego z zabudową jednokomorową typu śmieciarka z napędem 100 % elektrycznym, wyposażony zgodnie z wymaganiami Zamawiającego opisanymi szczegółowo w Opisie przedmiotu zamówienia
Interne KennungEZP-1/EPGK/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust 1 pkt 2) - Zamawiający z uwagi na konieczność uruchomienia umowy pożyczki na zakup przedmiotu zamówienia wyznaczył krótszy termin składania ofert.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak