2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kap en aanplant bomen
Beschreibung: De gemeente Utrecht wil meerdere raamovereenkomsten afsluiten met betrekking tot Kap en aanplant bomen. De raamovereenkomsten worden aangegaan voor een periode van twee jaar en kunnen voor een periode van twee keer één jaar onder gelijkblijvende voorwaarden eenzijdig door de gemeente worden verlengd. De dienstverlening bestaat in hoofdzaak uit: a) Verwijderen bomen b) Inrichten groeiplaatsen c) Groeiplaatsverbetering d) Planten bomen e) Nazorg en garantie f) Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden g) Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden
Interne Kennung: 2025SB336
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1: Kap en aanplant bomen
Beschreibung: De gemeente Utrecht is voornemens drie raamovereenkomsten af te sluiten met betrekking tot Kap en aanplant bomen. De raamovereenkomsten worden aangegaan voor een periode van twee jaar en kunnen voor een periode van twee keer één jaar onder gelijkblijvende voorwaarden eenzijdig door de gemeente worden verlengd. Het gemeentegebied wordt verdeeld in drie arealen. De arealen zijn qua aantal bomen ongeveer gelijk. Elke gegunde inschrijver krijgt één areaal. De inschrijver met de hoogte score, mag als eerste een areaal kiezen. Vervolgens mag de inschrijver met de daaropvolgende score een areaal kiezen. De inschrijver met de daaropvolgende score, krijgt het overgebleven areaal toegewezen. In bijlage 9 geeft u uw voorkeuren op. Indien er minder dan drie geldige inschrijvingen worden gedaan, behoudt de gemeente zich het recht voor om aan minder partijen te gunnen dan wel niet te gunnen. De gemeente verwacht over de gehele looptijd (maximaal 4 jaar) van de raamovereenkomst diensten af te nemen met een verwachte totale waarde van € xxx.000, - Maximumomvang (of: begrenzing) van de raamovereenkomst: De gemeente neemt gedurende de looptijd van de raamovereenkomst diensten af, met een maximale totale waarde van € xxx.000, -. Zodra het maximumbedrag bereikt wordt, eindigt de raamovereenkomst automatisch.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nvt