493246-2026 - Ergebnis
Polen – Laborreagenzien – Dostawa testu do diagnostyki zespołu rozrodczo-oddechowego świń; testów do diagnostyki wirusowej biegunki bydła/choroby błon śluzowych; zestawów diagnostycznych do diagnostyki klasycznego pomoru świń dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa testu do diagnostyki zespołu rozrodczo-oddechowego świń; testów do diagnostyki wirusowej biegunki bydła/choroby błon śluzowych; zestawów diagnostycznych do diagnostyki klasycznego pomoru świń dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest testu do diagnostyki zespołu rozrodczo-oddechowego świń; testów do diagnostyki wirusowej biegunki bydła/choroby błon śluzowych; zestawów diagnostycznych do diagnostyki klasycznego pomoru świń dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie tj. Część nr 1 - Dostawa testu immunoenzymatycznego ELISA do diagnostyki zespołu rozrodczo-oddechowego świń PRRS, Część nr 2 - Dostawa testów do diagnostyki wirusowej biegunki bydła / choroby błon śluzowych (BVD/MD), Część nr 3 - Dostawa zestawów diagnostycznych do diagnostyki klasycznego pomoru świń CSFV.
Vorherige Bekanntmachung373523-2026
Interne KennungWIW-AD.272.28.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - Dostawa testów do diagnostyki wirusowej biegunki bydła / choroby błon śluzowych (BVD/MD).
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa testów do diagnostyki wirusowej biegunki bydła / choroby błon śluzowych (BVD/MD).
Interne KennungWIW-AD.272.28.2026 - Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien