2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup systemu automatyzacji oraz zarządzania środowiskiem certyfikatów
Beschreibung: 1. Nazwa zamówienia: Zakup systemu automatyzacji oraz zarządzania środowiskiem certyfikatów. 2. Przedmiotem zamówienia jest*: 2.1. Wykonanie przez Wykonawcę Projektu Technicznego wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych do Projektu Technicznego oraz praw zależnych, 2.2. Dostawa do Lokalizacji Zamawiającego Systemu oraz dostawa szczegółowych warunków licencji i subskrypcji Oprogramowania (określonych przez producenta Oprogramowania) potwierdzających zakup licencji i subskrypcji Oprogramowania oraz ich udzielenie przez producenta Oprogramowania, 2.3. Wykonanie Usług instalacyjno-wdrożeniowych, zgodnie z zaakceptowanym przez Zamawiającego Projektem Technicznym, 2.4. Wykonanie Dokumentacji Powykonawczej wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych do Dokumentacji Powykonawczej oraz praw zależnych, 2.5. Przeprowadzenie warsztatów szkoleniowych dla maksymalnie 10 administratorów Systemu wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych i praw zależnych do utworów w zakresie materiałów szkoleniowych, 2.6. Świadczenie Asysty technicznej producenta dla Systemu, 2.7. Świadczenie Usług serwisowych, 2.8. Świadczenie Usług konsultacyjnych, 2.9. Udzielenie przez Wykonawcę dla Zamawiającego gwarancji na System. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: "SWZ"). * Pojęcia użyte dużą literą zostały zdefiniowane w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik Nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: SEZ/DKRZ-WPI1-SB-241-0058/DIT/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy z 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r., poz. 793), zwanej dalej "ustawą", Zamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1 ustawy, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Nazwa zamówienia: Zakup systemu automatyzacji oraz zarządzania środowiskiem certyfikatów. 2. Przedmiotem zamówienia jest*: 2.1. Wykonanie przez Wykonawcę Projektu Technicznego wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych do Projektu Technicznego oraz praw zależnych, 2.2. Dostawa do Lokalizacji Zamawiającego Systemu oraz dostawa szczegółowych warunków licencji i subskrypcji Oprogramowania (określonych przez producenta Oprogramowania) potwierdzających zakup licencji i subskrypcji Oprogramowania oraz ich udzielenie przez producenta Oprogramowania, 2.3. Wykonanie Usług instalacyjno-wdrożeniowych, zgodnie z zaakceptowanym przez Zamawiającego Projektem Technicznym, 2.4. Wykonanie Dokumentacji Powykonawczej wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych do Dokumentacji Powykonawczej oraz praw zależnych, 2.5. Przeprowadzenie warsztatów szkoleniowych dla maksymalnie 10 administratorów Systemu wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych i praw zależnych do utworów w zakresie materiałów szkoleniowych, 2.6. Świadczenie Asysty technicznej producenta dla Systemu, 2.7. Świadczenie Usług serwisowych, 2.8. Świadczenie Usług konsultacyjnych, 2.9. Udzielenie przez Wykonawcę dla Zamawiającego gwarancji na System. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do SWZ. * Pojęcia użyte dużą literą zostały zdefiniowane w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik Nr 5 do SWZ.