2. Verfahren
Verfahren
Titel: Autoladders (redvoertuigen) VeiligheidsRegio Brabant-Zuidoost
Beschreibung: Met deze aanbesteding wil de aanbestedende dienst de operationele efficiëntie en betrouwbaarheid van haar redvoertuigen te verbeteren en vijf autoladders kopen met een optie voor een zesde voertuig. Hiermee worden de medewerkers en vrijwilligers beter geëquipeerd. Tevens wil de aanbestedende dienst meer uniformiteit, uitwisselbaarheid in het wagenpark. Met één leverancier wordt een overeenkomst aangegaan, waarvan het concept als bijlage bij dit aanbestedingsdocument is gevoegd.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144213 Feuerlöschfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144211 Fahrzeuge mit Drehleiter
5. Los
Los: LOT-0000