493350-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Rámcová dohoda na dodávku licencí Microsoft 365 na 3 roky pro ZŠ a MŠ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na dodávku licencí Microsoft 365 na 3 roky pro ZŠ a MŠ
BeschreibungDodávka licencí Microsoft 365 na 3 roky pro ZŠ a MŠ dle specifikace uvedené v zadávací dokumentaci. Zajištění SW produktů Microsoft pro 2. a 3. rok plnění se uskuteční na základě aktualizovaného počtu licencí. O aktualizované počty SW licencí Microsoft požádá dodavatel objednatele (zadavatele) a to alespoň 2 kalendářní měsíce před zahájením 2. a 3. roku plnění dodavatelem. Objednatel písemně předloží dodavateli aktualizované počty licencí do 10 kalendářních dnů od doručení výzvy dodavatele objednateli. Zadavatel předpokládá, že v druhém a třetím roce plnění bude požadovat dodat cca obdobný počet kusů SW licencí Microsoft jako v prvním roce plnění - viz počet licencí uvedený v Příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Interne KennungIS/027/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDodávka softwarových licencí Microsoft 365 pro poskytnutí užívacích práv k produktům společnosti Microsoft pro mateřské a základních školy zřizované statutárním městem Pardubice (zadavatelem).