2. Verfahren
Verfahren
Titel: AT-2026-22 Marktconsultatie Sloop Suurhoffbrug
Beschreibung: De huidige Suurhoffbrug, de wegbrug met verkeer richting het zuiden, stamt uit 1973 en zal in 2031 gesloopt moeten worden. Middels deze marktconsultatie wil Rijkswaterstaat de markt reeds in een vroeg stadium betrekken en advies vragen over de sloop en afvoer van de bestaande Suurhoffbrug. Dit betreft de gehele (stalen) bovenbouw (hoofdoverspanning + aanbruggen) tot en met de opleggingen. De nieuwe boogbrug zal immers worden opgelegd op het her te gebruiken landhoofd noord, de her te gebruiken basculekelder en een nieuw landhoofd zuid. De pijlers in de vaarweg worden pas na aanleg van de spoorbrug verwijderd als ook de oude spoorbrug wordt verwijderd (na 2042). Er ligt al een gemaakt sloopplan (bijgevoegd in de Documenten) en RWS vraagt de markt deze nader te beschouwen en waar mogelijk te optimaliseren. De opgehaalde informatie wordt gebruikt voor verdere verbetering van de sloopmethode met de daarbij behorende randvoorwaarden bij een eventuele aanbesteding. Bovendien wordt de markt gevraagd een adviesrapport aan te leveren waarin de volgende aspecten aan bod komen: - Maakbaarheid en haalbaarheid; - Fasering inclusief doorlooptijden; - Randvoorwaarden ten behoeve van een beheerste, veilige en duurzame uitvoering; - Inzicht in mogelijk toe te passen optimalisaties of verbeteringen op basis van de huidige marktontwikkelingen en bewezen innovatieve oplossingen. zie Omschrijving
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44212100 Brücke, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De huidige Suurhoffbrug, de wegbrug met verkeer richting het zuiden, stamt uit 1973 en zal in 2031 gesloopt moeten worden. Middels deze marktconsultatie wil Rijkswaterstaat de markt reeds in een vroeg stadium betrekken en advies vragen over de sloop en afvoer van de bestaande Suurhoffbrug. Dit betreft de gehele (stalen) bovenbouw (hoofdoverspanning + aanbruggen) tot en met de opleggingen. De nieuwe boogbrug zal immers worden opgelegd op het her te gebruiken landhoofd noord, de her te gebruiken basculekelder en een nieuw landhoofd zuid. De pijlers in de vaarweg worden pas na aanleg van de spoorbrug verwijderd als ook de oude spoorbrug wordt verwijderd (na 2042). Er ligt al een gemaakt sloopplan (bijgevoegd in de Documenten) en RWS vraagt de markt deze nader te beschouwen en waar mogelijk te optimaliseren. De opgehaalde informatie wordt gebruikt voor verdere verbetering van de sloopmethode met de daarbij behorende randvoorwaarden bij een eventuele aanbesteding. Bovendien wordt de markt gevraagd een adviesrapport aan te leveren waarin de volgende aspecten aan bod komen: - Maakbaarheid en haalbaarheid; - Fasering inclusief doorlooptijden; - Randvoorwaarden ten behoeve van een beheerste, veilige en duurzame uitvoering; - Inzicht in mogelijk toe te passen optimalisaties of verbeteringen op basis van de huidige marktontwikkelingen en bewezen innovatieve oplossingen.
Interne Kennung: 1