See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KLATOVY - RETENČNÍ NÁDRŽE PŘED ČOV
Beschreibung: Záměrem stavby je vybudování dočasné akumulace odlehčených odpadních vod v navrhované dešťové retenční nádrži (IO 01-1) umístěné na stávajícím jednotném systému kanalizace města Klatov. Účelem retenční nádrže je transformace přívalové vlny zředěných odpadních vod, které budou v nádrži akumulovány a následně čerpány do přítoku na ČOV v době její hydraulické rezervy. Navržený objem retenční nádrže 6 000 m3 vychází z Generelu odvodnění města Klatov a z hydrotechnických výpočtů. Součástí stavby je dále areálový kabelový rozvod (IO 01-2), areálový rozvod vody (IO 01-3), terénní a sadové úpravy (SO 01-4) a oplocení retenční nádrže (SO 01-5). Stavební záměr dále obsahuje elektropřípojku (IO 02), vodovodní přípojku (IO 09) a také vybudování přívodních stok do RN (IO 05, IO 06 a IO 07), z nových odlehčovacích komor OK A a OK B (IO 04, IO 06), umístěných poblíž rušených stávajících OK. Čerpané odpadní vody budou odváděny potrubím do sběrače B (IO 08). V prostoru výstavby retenční nádrže, souvisejících stok a dalších objektů bude po dobu stavby zcela zrušena stávající obslužná komunikace, která bude po dokončení stavebních prací obnovena a nově bude vybudována odbočka do areálu RN (IO 10). Parametry stavby IO 01-1 Retenční nádrž a čerpací stanice - vlastní objekt. Jedná se o retenční nádrž o objemu 6000 m3 a čerpací stanici o max. výkonu 255 l.s-1. Retenční nádrž a čerpací stanice jsou řešeny jako podzemní plně zakryté objekty s nadzemní provozní budovou. Akumulační prostor podzemní nádrže tvoří 5 postupně plněných sekcí o šířce 5,6 m a délce 53,0 m a průměrné hloubce vody 4 m. Nadzemní objekt je obdélníkového půdorysu s vnějšími rozměry 9 x 6,5 m s výškou hřebenu nad okolním terénem 4,4 m, zastřešený sedlovou střechou. IO 01-2 Areálový kabelový rozvod tvoří silové a signalizační kabely pro retenční nádrž a odlehčovací komory A a B v celkové délce 380 m + optický kabel v délce 263 m. IO 01-3 Areálový rozvod vody v celkové délce 68,09 m. SO 01-4 Terénní a sadové úpravy. SO 01-5 Oplocení retenční nádrže. IO 02 Elektropřípojka v délce 551 m. IO 04 Odlehčovací komora OK A. IO 05 Přívodní stoka A o vnitřním průměru DN 1 400 v délce 35,21 m a DN 1 600 v délce 18,56 m. IO 06 Odlehčovací komora OK B a přívodní stoka B o vnitřním průměru DN 1 200 v délce 4,36 m. IO 07 Přívodní stoka do RN o vnitřním průměru DN 1 800 v délce 71,86 m a monolit 1 800 x 1 800 v délce 25,11 m. IO 08 Odpad z čerpací stanice – potrubí o vnitřním průměru DN 500 v délce 147,86 m. IO 09 Vodovodní přípojka v celkové délce 114,29 m. IO 10 Obslužná komunikace – obnova o celkové ploše 1252,30 m2. Na tento projekt byla podána žádost o poskytnutí podpory v rámci Operačního programu životního prostředí, SFŽP 42. výzva, Specifický cíl 1.4 Čistírny odpadních vod a kanalizace.
Interne Kennung: 36/2023
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Záměrem stavby je vybudování dočasné akumulace odlehčených odpadních vod v navrhované dešťové retenční nádrži (IO 01-1) umístěné na stávajícím jednotném systému kanalizace města Klatov. Účelem retenční nádrže je transformace přívalové vlny zředěných odpadních vod, které budou v nádrži akumulovány a následně čerpány do přítoku na ČOV v době její hydraulické rezervy. Navržený objem retenční nádrže 6 000 m3 vychází z Generelu odvodnění města Klatov a z hydrotechnických výpočtů. Součástí stavby je dále areálový kabelový rozvod (IO 01-2), areálový rozvod vody (IO 01-3), terénní a sadové úpravy (SO 01-4) a oplocení retenční nádrže (SO 01-5). Stavební záměr dále obsahuje elektropřípojku (IO 02), vodovodní přípojku (IO 09) a také vybudování přívodních stok do RN (IO 05, IO 06 a IO 07), z nových odlehčovacích komor OK A a OK B (IO 04, IO 06), umístěných poblíž rušených stávajících OK. Čerpané odpadní vody budou odváděny potrubím do sběrače B (IO 08). V prostoru výstavby retenční nádrže, souvisejících stok a dalších objektů bude po dobu stavby zcela zrušena stávající obslužná komunikace, která bude po dokončení stavebních prací obnovena a nově bude vybudována odbočka do areálu RN (IO 10). Parametry stavby IO 01-1 Retenční nádrž a čerpací stanice - vlastní objekt. Jedná se o retenční nádrž o objemu 6000 m3 a čerpací stanici o max. výkonu 255 l.s-1. Retenční nádrž a čerpací stanice jsou řešeny jako podzemní plně zakryté objekty s nadzemní provozní budovou. Akumulační prostor podzemní nádrže tvoří 5 postupně plněných sekcí o šířce 5,6 m a délce 53,0 m a průměrné hloubce vody 4 m. Nadzemní objekt je obdélníkového půdorysu s vnějšími rozměry 9 x 6,5 m s výškou hřebenu nad okolním terénem 4,4 m, zastřešený sedlovou střechou. IO 01-2 Areálový kabelový rozvod tvoří silové a signalizační kabely pro retenční nádrž a odlehčovací komory A a B v celkové délce 380 m + optický kabel v délce 263 m. IO 01-3 Areálový rozvod vody v celkové délce 68,09 m. SO 01-4 Terénní a sadové úpravy. SO 01-5 Oplocení retenční nádrže. IO 02 Elektropřípojka v délce 551 m. IO 04 Odlehčovací komora OK A. IO 05 Přívodní stoka A o vnitřním průměru DN 1 400 v délce 35,21 m a DN 1 600 v délce 18,56 m. IO 06 Odlehčovací komora OK B a přívodní stoka B o vnitřním průměru DN 1 200 v délce 4,36 m. IO 07 Přívodní stoka do RN o vnitřním průměru DN 1 800 v délce 71,86 m a monolit 1 800 x 1 800 v délce 25,11 m. IO 08 Odpad z čerpací stanice – potrubí o vnitřním průměru DN 500 v délce 147,86 m. IO 09 Vodovodní přípojka v celkové délce 114,29 m. IO 10 Obslužná komunikace – obnova o celkové ploše 1252,30 m2.