2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie jezdni dróg gminnych na terenie miasta Skarżyska – Kamiennej w sezonach zimowych 2026/2027 oraz 2027/2028
Beschreibung: 1. Przedmiotem umowy jest świadczenia usługi związanych z zimowym utrzymaniem dróg (ulic) gminnych na terenie miasta Skarżyska – Kamiennej. Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: 1. zapobieganie występowania śliskości zimowej 2. likwidację śliskości zimowej, przy zastosowaniu materiałów chemicznych, uszorstniających lub mechanicznych 3. roboty związane z usunięciem opadu śnieżnego zalegającego jezdnię, pobocze oraz obiekty towarzyszące drodze (zatoki postojowe, zatoki autobusowe) stwarzające utrudnienia w ruchu pojazdów 4. wywóz nadmiaru śniegu 5. pozimowe zamiatanie ulic gminnych oraz zatok autobusowych.
Interne Kennung: ZP.271.35.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenia zamówień powtarzających o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje udzielenie , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług tj. usług polegających na wykonaniu usług zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego do 50 % wartości tego zamówienia , co zostało uwzględnione przy obliczeniu jego wartości , jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości. Zamówienia z przepisu art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp zostaną udzielone na warunkach zamówienia podstawowego, określonych w proj. post. umowy, z zastrzeżeniem negocjacji w odniesieniu do warunków cenowych. Przewidywany zakres tego zamówienia taki, jak zamówienie podstawowe.