2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak in verschillende gebouwen van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Beschreibung: Deze overheidsopdracht voor de aanneming van diensten betreft het leveren van schoonmaakdiensten aan de Gewestelijke Overheidsdienst Brussel, het leveren van producten voor de schoonmaakdiensten, het leveren van toestellen voor de verwezenlijking van de schoonmaakdiensten en het leveren van sanitaire toestellen en producten
Interne Kennung: FAC-445
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: FAC-445 - 1
Interne Kennung: 1