2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcové dohody o poskytování právních služeb
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody pro část E veřejné zakázky s více dodavateli pro účely poskytování právních služeb zadavateli, které jsou blíže vymezeny v zadávací dokumentaci. Části A, B, C a D veřejné zakázky jsou předmětem zadávacího řízení vedeného odděleně od tohoto zadávacího řízení pro část E.
Vorherige Bekanntmachung: 012068-2024
Interne Kennung: Rámcová dohoda o poskytování právních služeb: část E
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79111000 Rechtsberatung, 79112000 Vertretung vor Gericht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rámcová dohoda o poskytování právních služeb: část E
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody pro část E veřejné zakázky s více dodavateli pro účely poskytování právních služeb zadavateli, které jsou blíže vymezeny v zadávací dokumentaci. Části A, B, C a D veřejné zakázky jsou předmětem zadávacího řízení vedeného odděleně od tohoto zadávacího řízení pro část E.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek vyhrazuje možnost prodloužit dobu trvání rámcové dohody až o 1 rok (12 měsíců), a to nejvýše dvakrát.