2. Verfahren
Verfahren
Titel: Non life-support thuisbeademingsapparatuur t.b.v. CTB
Beschreibung: Het betreft een aanbesteding voor non life-support thuisbeademingsapparatuur die het CTB van het UMC Utrecht doorlopend inkoopt. Life-support thuisbeademingsapparaten en disposables vallen niet binnen de scope van deze aanbesteding.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 800