493459-2026 - Wettbewerb
Polen – Verwaltung von Müllhalden – Usługa wysortowania oraz sprasowania odpadów opakowaniowych na terenie Z/I Bełchatów /2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa wysortowania oraz sprasowania odpadów opakowaniowych na terenie Z/I Bełchatów /2026
Beschreibung1. Przedmiotem postępowania jest wykonanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego, na terenie Zakładu/Instalacji ”EKO-REGION” sp. z o.o. w Bełchatowie przy ul. Przemysłowej 14 i 16 usługi polegającej na wysortowaniu oraz sprasowaniu odpadów opakowaniowych w szacunkowej ilości ok. 10.008 Mg w okresie 18 miesięcy licząc od daty zawarcia umowy. 2. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w rozdziale IV SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie na terenie Zakładu/Instalacji "EKO-REGION" sp. z o.o. w Bełchatowie przy ul. Przemysłowej 14 i 16 usługi wysortowania oraz sprasowania odpadów opakowaniowych.
Optionen
Beschreibung der Optionen.