49346-2026 - Ergebnis
Polen – Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen – Dostawa sprzętu drukującego i fotokopiującego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu drukującego i fotokopiującego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (z wniesieniem i instalacją) fabrycznie nowego (wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2025 r.), nieuszkodzonego, wolnego od wad fizycznych i prawnych, objętego gwarancją oraz posiadającego znaki firmowe producenta sprzętu drukującego i fotokopiującego, podzielona na części: 1) Część nr 1 - do siedziby Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (CKE) w Warszawie oraz do siedziby Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi w zakresie: a) Linie broszurujące – 2 szt. wraz z 12-miesięcznym wsparciem technicznym i obsługą serwisową (zamówienie podstawowe) Zamawiający, w ramach części nr 1 przewiduje możliwość korzystania z prawa opcji w zakresie wydłużenia wsparcia technicznego i obsługi serwisowej oraz w zakresie dostarczenia tonerów - w sposób opisany w ust. 10 i 11 Opisu przedmiotu zamówienia (OPZ) – załącznik nr 1a do SWZ. Prawo opcji dotyczy tylko linii broszurującej, która zostanie dostarczona do siedziby CKE; 2) Część nr 2 - do siedzib ośmiu okręgowych komisji egzaminacyjnych (oke), w zakresie: a) Drukarki do świadectw – 7 szt. wraz z 12-miesięcznym wsparciem technicznym i obsługą serwisową b) Maszyny wielofunkcyjne – 21 szt. wraz z 12-miesięcznym wsparciem technicznym i obsługą serwisową c) Skanery – 26 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) określają: dla części nr 1 – OPZ - załącznik nr 1a do SWZ dla części nr 2 – OPZ - załącznik nr 1b do SWZ. 3. Zamawiający przewiduje składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub dwie części zamówienia. 4. Zamawiający nie przewiduje składania ofert wariantowych. 5. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień podobnych, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 6) ustawy Pzp. 6. Zamawiający nie wymaga i nie dopuszcza złożenia oferty w formie katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty, w sytuacji określonej w art. 93 ustawy Pzp. 7. Zamawiający przed wszczęciem postępowania umieścił na własnej stronie internetowej ogłoszenie w celu ustalenia szacunkowej wartości zamówienia. Informacja o treści dostępna jest na stronie internetowej https://bip.cke.gov.pl/.
Vorherige Bekanntmachung617977-2025
Interne KennungCKE/5/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker, 30121000 Fotokopiergeräte und Thermokopiergeräte, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa sprzętu drukującego i fotokopiującego - część nr 1
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (z wniesieniem i instalacją) fabrycznie nowego (wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2025 r.), nieuszkodzonego, wolnego od wad fizycznych i prawnych, objętego gwarancją oraz posiadającego znaki firmowe producenta sprzętu drukującego i fotokopiującego, podzielona na części: 1) Część nr 1 - do siedziby Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (CKE) w Warszawie oraz do siedziby Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi w zakresie: a) Linie broszurujące – 2 szt. wraz z 12-miesięcznym wsparciem technicznym i obsługą serwisową (zamówienie podstawowe) Zamawiający, w ramach części nr 1 przewiduje możliwość korzystania z prawa opcji w zakresie wydłużenia wsparcia technicznego i obsługi serwisowej oraz w zakresie dostarczenia tonerów - w sposób opisany w ust. 10 i 11 Opisu przedmiotu zamówienia (OPZ) – załącznik nr 1a do SWZ. Prawo opcji dotyczy tylko linii broszurującej, która zostanie dostarczona do siedziby CKE; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) określają: dla części nr 1 – OPZ - załącznik nr 1a do SWZ 3. CPV: Wspólny Słownik Zamówień Publicznych: Część nr 1: Kod główny: 30000000-9 Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania Kody dodatkowe: 1) 30232110-8 Drukarki laserowe, 2) 72611000-6 Usługi w zakresie wsparcia technicznego, 3) 30125210-5 Toner do drukarek laserowych/faksów, Część nr 1 – Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia linii broszurujących w terminie nie dłuższym niż 25 dni roboczych od daty zawarcia umowy, przy czym jeżeli umowa zostanie zawarta przed dniem 2 lutego 2026 r., to termin ten będzie biegł od 2 lutego 2026 r. z zastrzeżeniem, że dostawa nastąpi w dni robocze (poniedziałek- piątek) w godzinach od 8:00-15:00. Przedmiot zamówienia podstawowego w zakresie wsparcia technicznego i obsługi serwisowej będzie realizowany w okresie maksymalnie 12 miesięcy od daty podpisania ostatniego protokołu odbioru częściowego obejmującego linie broszurujące. W ramach prawa opcji Zamawiający przewiduje możliwość zamówienia do linii broszurującej (dostarczonej do siedziby Zamawiającego) wydłużenia okresu wsparcia technicznego i obsługi serwisowej o okres maksymalnie 24 miesiące, oraz dostawy fabrycznie nowych, nieregenerowanych i nierefabrykowanych tonerów kompatybilnych z linią broszurującą, w okresie 48 miesięcy od daty zawarcia umowy. Wysokość wadium wynosi: Część 1 - 25 000 PLN (słownie: dwadzieścia pięć tysięcy złotych); Wzór umowy w sprawie udzielenia zamówienia publicznego stanowi załącznik nr 5a do SWZ (część 1). Zamawiający wymaga od Wykonawcy wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 2 % ceny całkowitej podanej w ofercie.
Interne KennungCKE/5/2025, cz. nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker, 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 72611000 Technische Computerunterstützung
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający, w ramach części nr 1 przewiduje możliwość korzystania z prawa opcji w zakresie wydłużenia wsparcia technicznego i obsługi serwisowej oraz w zakresie dostarczenia tonerów - w sposób opisany w ust. 10 i 11 Opisu przedmiotu zamówienia (OPZ) – załącznik nr 1a do SWZ. Prawo opcji dotyczy tylko linii broszurującej, która zostanie dostarczona do siedziby CKE; W ramach prawa opcji Zamawiający przewiduje możliwość zamówienia do linii broszurującej (dostarczonej do siedziby Zamawiającego) wydłużenia okresu wsparcia technicznego i obsługi serwisowej o okres maksymalnie 24 miesiące, oraz dostawy fabrycznie nowych, nieregenerowanych i nierefabrykowanych tonerów kompatybilnych z linią broszurującą, w okresie 48 miesięcy od daty zawarcia umowy.
LosLOT-0002
TitelDostawa sprzętu drukującego i fotokopiującego - część nr 2
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (z wniesieniem i instalacją) fabrycznie nowego (wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2025 r.), nieuszkodzonego, wolnego od wad fizycznych i prawnych, objętego gwarancją oraz posiadającego znaki firmowe producenta sprzętu drukującego i fotokopiującego, podzielona na części: 1) Część 2 - do siedzib ośmiu okręgowych komisji egzaminacyjnych (oke), w zakresie: a) Drukarki do świadectw – 7 szt. wraz z 12-miesięcznym wsparciem technicznym i obsługą serwisową b) Maszyny wielofunkcyjne – 21 szt. wraz z 12-miesięcznym wsparciem technicznym i obsługą serwisową c) Skanery – 26 szt. Szczegółowy OPZ dla cz. 2 –załącznik 1b do SWZ. Kod główny: 30000000-9 Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania Kody dodatkowe: 1) 30121000-3 Urządzenia fotokopiujące i termokopiujące, 2) 30200000-1 Urządzenia komputerowe, 3) 30216110-0 Skanery komputerowe, 4) 30232110-8 Drukarki laserowe, 5) 72611000-6 Usługi w zakresie wsparcia technicznego Część 2 - Dostawa sprzętu do wskazanych miejsc nastąpi w terminie nie dłuższym niż 25 dni roboczych od daty zawarcia umowy, przy czym jeżeli umowa zostanie zawarta przed dniem 2 lutego 2026 r., to termin ten będzie biegł od 2 lutego 2026 r., w dni robocze (poniedziałek – piątek) w godzinach od 8:00-15:00; Wsparcie techniczne i obsługa serwisowa będzie realizowana w okresie maks.12 miesięcy od daty podpisania ostatniego prot. odbioru częściowego obejmującego drukarki do świadectw i maszyny wielofunkcyjne. Wysokość wadium wynosi: Część 2 - 75 000 PLN Wzór umowy w sprawie udzielenia zamówienia publicznego stanowi załącznik nr 5b do SWZ (cz.2). Zamawiający wymaga od Wykonawcy wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 2 % ceny całkowitej podanej w ofercie,
Interne KennungCKE/5/2025, cz. nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30121000 Fotokopiergeräte und Thermokopiergeräte, 72611000 Technische Computerunterstützung