See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop en levering van verpleegkundige verbruiksgoederen
Beschreibung: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst voor de aankoop en levering van verpleegkundige verbruiksgoederen. De looptijd van deze overeenkomst bedraagt maximaal 4 jaar; de initiële duur van het contract bedraagt 2 jaar en wordt 2 keer stilzwijgend verlengd met telkens een periode van 1 jaar behoudens aangetekende opzeg min. 3 maanden voor de aanvang van de stilzwijgende verlenging. De raming houdt geen verbintenis in voor de af te nemen hoeveelheid.
Interne Kennung: PPP0QX-289/6151/AZSINTMARIA/2025-014
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wegwerpdekens
Beschreibung: Wegwerpdekens
Interne Kennung: AZSINTMARIA/2024-007_1
Los: LOT-0002
Titel: Beschermlakens
Beschreibung: Beschermlakens
Interne Kennung: AZSINTMARIA/2025-014_2
Los: LOT-0003
Titel: Onderzoekstafelrollen
Beschreibung: Onderzoekstafelrollen
Interne Kennung: AZSINTMARIA/2024-007_3
Los: LOT-0004
Titel: Onderzoekstafelrollen anti-lek
Beschreibung: Onderzoekstafelrollen anti-lek
Interne Kennung: AZSINTMARIA/2024-007_4
Los: LOT-0005
Titel: Wegwerp beschermschorten
Beschreibung: Wegwerp beschermschorten
Interne Kennung: AZSINTMARIA/2024-007_5
Los: LOT-0006
Titel: Niet-steriele wegwerpartikelen
Beschreibung: Niet-steriele wegwerpartikelen
Interne Kennung: AZSINTMARIA/2024-007_6
Los: LOT-0007
Titel: Wegwerpartikel voor patiënten hygiëne
Beschreibung: Wegwerpartikel voor patiënten hygiëne
Interne Kennung: AZSINTMARIA/2024-007_7
Los: LOT-0008
Titel: Absorberende doeken voor sterilisatie
Beschreibung: Absorberende doeken voor sterilisatie
Interne Kennung: AZSINTMARIA/2024-007_8
Los: LOT-0009
Titel: Tandhygiëne voor intensieve zorgen
Beschreibung: Tandhygiëne voor intensieve zorgen
Interne Kennung: AZSINTMARIA/2024-007_9