2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZŠ A ZUŠ ŠMERALOVA 15, II. STUPEŃ - PŮDNÍ VESTAVBA, ODBORNÉ UČEBNY - ČÁST 2 - DODÁVKA NÁBYTKU
Beschreibung: PŘEDMĚTEM VEŘEJNÉ ZAKÁZKY JE VYBUDOVÁNÍ UČEBNY PŘÍRODNÍCH VĚD, DVOU POČÍTAČOVÝCH UČEBEN, DVOU JAZYKOVÝCH UČEBEN, KABINETŮ, SKLADŮ A SOCIÁLNÍHO ZAŘÍZENÍ JAKO ROZŠÍŘENÍ STÁVAJÍCÍCH PROSTOR ŠKOLNÍ BUDOVY PRO ZKVALITNĚNÍ VÝUKY PRO ZÁKY ZÁKLADNÍ ŠKOLY VČETNĚ VYBAVENÍ PROSTOR NÁBYTKEM A IT VYBAVENÍM. Samostatně vyhlašovaná veřejná zakázka na část 2 - dodávka nábytku
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: část 2 - dodávka nábytku
Beschreibung: Předmětem této samostatně zadávané části (dále též VZ) jsou dodávky interiérového vybavení do nově stavebně vybudovaných odborných učeben pro přírodní vědy, dvou počítačových učeben, dvou jazykových učeben a souvisejících kabinetů a skladů. Součástí plnění je zajištění dopravy dodávek do místa určení, rozbalení a montáže do školních prostor
Interne Kennung: část 2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Termín dodání včetně montáže a instalace bude stanoven na základě Výzvy zadavatele k dodávce, montáži a instalaci předmětu koupě dle postupu vlastní výstavby a s ohledem na ostatní práce a dodávky, a to min. 10 pracovních dnů před možným nástupem na dodávku, montáž a instalaci předmětu koupě (předpoklad 11/2025 - 02/2026) s tím, že předmět koupě bude dodán nejpozději do 10 týdnů od určeného dne nástupu na dodávku, montáž a instalaci.