2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA OPROGRAMOWANIA DO DZIAŁAŃ OPERACYJNYCH DŚ I KRYM. ŻW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania do działań operacyjnych DŚ i krym. ŻW
Interne Kennung: RZP/12/OZŻW/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: System informacji operacyjnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu informacji operacyjnej.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: Program do analizy video
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa programu do analizy video.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3: Program/platforma do analizy transakcji kryptowalutowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa programu/platformy do analizy transakcji kryptowalutowych.
Interne Kennung: Część 3