See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów leczniczych , wyrobów medycznych oraz środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zamówienie na dostawy produktów leczniczych , wyrobów medycznych oraz środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego zgodnie z zał. nr 3 oraz wzorem umowy. .
Vorherige Bekanntmachung: 523337-2024
Interne Kennung: 9/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 15880000 Besondere Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: 1. Produkty lecznicze
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zamówienie na dostawy produktów leczniczych zgodnie z zał. nr 3 oraz wzorem umowy.
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0007
Titel: 2. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0008
Titel: 3. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0009
Titel: 4. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0010
Titel: 5. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0011
Titel: 6. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0012
Titel: 7. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0013
Titel: 8. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0014
Titel: 9. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0015
Titel: 10. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0016
Titel: 11. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0017
Titel: 12. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0018
Titel: 13. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0019
Titel: 14. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0020
Titel: 15. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0021
Titel: 16. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0022
Titel: 17. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 17