See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pian izolacyjnych fenolowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 241-2
Beschreibung: Dostawa pian izolacyjnych fenolowych - szczegółowy opis zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 301235-2026
Interne Kennung: 702600438
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24322400 Phenole und Phenolderivate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa pian izolacyjnych fenolowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 241-2 - 702603064
Beschreibung: Część (zadania) nr 1
Interne Kennung: Umowa nr 702603064
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa pian izolacyjnych fenolowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 241-2 - 702603065
Beschreibung: Część (zadanie) nr 2 i 3
Interne Kennung: Umowa nr 702603065
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa pian izolacyjnych fenolowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 241-2 - 702603066
Beschreibung: Część (zadanie) nr 4
Interne Kennung: Umowa nr 702603066