See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van beleg en smeerbaar beleg voor een periode van maximum 4 jaar
Beschreibung: Deze opdracht omvat het sluiten van een raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer. Deze opdracht is ingedeeld in percelen. De inschrijver mag een offerte indienen voor één, meerdere of alle percelen. Om de opdrachtdocumenten te kunnen downloaden wordt u gevraagd een e-mailadres op te geven. Op dit e-mailadres zal alle eventuele communicatie gevoerd worden tijdens de plaatsingsprocedure, zoals daar zijn de eventuele vragen en antwoorden, ontbrekende pagina's of documenten,... Het is in uw belang dat u de opdrachtdocumenten via de link vermeld in het publicatiebericht downloadt en een geldig e-mailadres opgeeft.
Interne Kennung: PPP03T-8564/6444/6310.L.015
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Charcuterie in sneetjes
Beschreibung: Charcuterie in sneetjes
Interne Kennung: 6310.L.015_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131230 Salami, 15131410 Schinken, 15131310 Pastete, 15131120 Wurstwaren, 15131210 Räucherschinken, 15131135 Geflügelwürste
Los: LOT-0002
Titel: Kaas in sneetjes
Beschreibung: Kaas in sneetjes
Interne Kennung: 6310.L.015_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15540000 Käse
Los: LOT-0003
Titel: Smeerbare charcuterie
Beschreibung: Smeerbare charcuterie
Interne Kennung: 6310.L.015_3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse, 15131400 Schweinefleischerzeugnisse, 15242000 Fischfertiggerichte, 15131490 Fertiggerichte aus Schweinefleisch