See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY PŁYNÓW INFUZYJNYCH I PREPARATÓW ŻYWIENIOWYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy płynów infuzyjnych i preparatów żywieniowych w ilości i asortymencie określonym w Formularzach cenowych, stanowiących załączniki nr 2.1-2.8 do SWZ, odpowiednio dla każdej części: 1. Płyny infuzyjne 2. Płyny infuzyjne II 3. Płyny do irygacji 4. Żywienie pozajelitowe I 5. Żywienie pozajelitowe II 6. Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego I 7. Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego II 8. Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego III
Vorherige Bekanntmachung: 310386-2026
Interne Kennung: 20/2026/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33621400 Blutersatzmittel und Perfusionslösungen, 33692500 Injizierbare Lösungen, 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke, 15882000 Diätetische Erzeugnisse, 15884000 Säuglingsnahrung, 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Płyny infuzyjne
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 20/2026/PN - część 1
Haupteinstufung (cpv): 33621400 Blutersatzmittel und Perfusionslösungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na zwiększeniu ilości asortymentu objętego zamówieniem podstawowym, wskazanego w Formularzu cenowym o maksymalnie 50% wartości udzielonego zamówienia podstawowego dla danej części. 2. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całości lub w części, według rzeczywistych potrzeb, w okresie obowiązywania umowy. 3. Warunki oraz zasady skorzystania z prawa opcji zostały określone w § 4 Projektu umowy (Załącznik nr 4 do SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Płyny infuzyjne II
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.2 do SWZ.
Interne Kennung: 20/2026/PN - część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Płyny do irygacji
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.3 do SWZ.
Interne Kennung: 20/2026/PN - część 3
Haupteinstufung (cpv): 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Żywienie pozajelitowe I
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.4 do SWZ.
Interne Kennung: 20/2026/PN - część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Żywienie pozajelitowe II
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.5 do SWZ.
Interne Kennung: 20/2026/PN - część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego I
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.6 do SWZ.
Interne Kennung: 20/2026/PN - część 6
Haupteinstufung (cpv): 15882000 Diätetische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15884000 Säuglingsnahrung, 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
Los: LOT-0007
Titel: Część 7: Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego II
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.7 do SWZ.
Interne Kennung: 20/2026/PN - część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8: Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego III
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.8 do SWZ.
Interne Kennung: 20/2026/PN - część 8