See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: INHOUSE05 In-house byggeledelse, fagtilsyn og bygherretilsyn - dynamisk indkøbssystem
Beschreibung: Det dynamiske indkøbssystem anvendes til tilbudsindhentning på aftaler, hvor rådgiveren skal stille medarbejdere til rådighed for Vejdirektoratet til gennemførelse af opgaver på et af Vejdirektoratets tjenestesteder, herunder midlertidige tjenestesteder (tilsynskontorer). Udbuddet omfatter byggeledelse, fagtilsyn og bygherretilsyn.
Interne Kennung: 741380
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Se punkt 2.1
Beschreibung: Se punkt 2.1