493690-2026 - Ergebnis
Tschechien – Tragbare Computer – Dynamický nákupní systém na nákup počítačů, notebooků, monitorů a tabletů vč. souvisejícího příslušenství
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na nákup počítačů, notebooků, monitorů a tabletů vč. souvisejícího příslušenství
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému (dále též jen „DNS“) na dobu 48 měsíců. Prostřednictvím DNS budou následně zadávány jednotlivé veřejné zakázky, jejichž předmětem bude pořizování počítačů, notebooků, monitorů a tabletů vč. souvisejícího příslušenství související nakupovanou technikou (brašny, pouzdra, dokovací stanice, klávesnice a myši). Cílem zadávacího řízení je vytvoření otevřeného a dlouhodobě funkčního systému umožňujícího zapojení více dodavatelů, jejichž kvalifikace bude ověřena v rámci zavedení DNS, u nichž bude následné zadávání jednotlivých veřejných zakázek probíhat efektivně prostřednictvím dílčích výzev.
Interne Kennung2600208
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer, 30213300 Tischcomputer, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30237410 Computermäuse
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30213300 Tischcomputer, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30237410 Computermäuse