See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektronska komunikacijska usluga u pokretnoj mreži
Beschreibung: Predmet nabave su javne govorne, mješovite i podatkovne usluge te dopunske i pomoćne usluge u pokretnoj elektroničkoj komunikacijskoj mreži, u tuzemstvu i inozemstvu (roaming), zajedno s pokretnim uređajima i pripadajućim elektroničkim karticama (SIM-kartice) za korištenje tih usluga, u svemu sukladno tehničkim specifikacijama i ostalim traženim uvjetima navedenima u ovoj Dokumentaciji o nabavi. Predmet nabave uključuje pretplatničke brojeve koje korisnik ima ugovorene sa (do)sadašnjim operatorom, a nastavit će ih koristiti, te nove pretplatničke brojeve potrebne korisniku tijekom trajanja okvirnog sporazuma. U slučaju da odabrani ponuditelj ne bude dosadašnji operator, odabrani ponuditelj će sve pretplatničke brojeve ugovorene s dosadašnjim operatorom za koje pojedini korisnik to pisano zatraži, prenijeti u svoju pokretnu elektroničku komunikacijsku mrežu, sukladno Pravilniku o prenosivosti broja („Narodne novine“, broj 24/15, 71/16 i 124/19). CPV oznake i nazivi: 64212000-5 Usluge mobilne telefonije 64200000-8 Telekomunikacijske usluge 31712112-8 SIM kartice 32250000-0 Mobilni telefoni Gospodarski subjekt je dužan ponuditi uslugu odnosno robu s jednakim ili boljim tehničkim značajkama od onih opisanih u Prilogu ove Dokumentacije.
Interne Kennung: 189/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste
5. Los
Los: LOT-0000