49377-2026 - Wettbewerb
Belgien – Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden – het keukenonderhoud: toestellen en brandveiligheid
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: het keukenonderhoud: toestellen en brandveiligheid
Beschreibung: Onderhoud van de keukentoestellen en brandbeveiligingsinstallaties
Interne Kennung: BZAE/P&O6.2/GV/2026-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BZAE/P&O6.2/GV/2026-01 - 1
Beschreibung: Onderhoud van de keukentoestellen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: BZAE/P&O6.2/GV/2026-01 - 2
Beschreibung: Onderhoud van de brandbeveiligingsinstallaties in de keukens, met uitzondering van die in de keuken Sax in het Egmont 2 gebouw.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: BZAE/P&O6.2/GV/2026-01 - 3
Beschreibung: Onderhoud van de brandbeveiligingsinstallaties van de keuken Sax in het Egmont 2 gebouw
Interne Kennung: 3