2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU-udbud af vedligeholdelsesmæssige fejnings ydelser - Tingbjerg Bydelsforening
Beschreibung: fsb udbyder på vegne af Tingbjerg Bydelsforening fejnings ydelsene for Tingbjerg området og inviterer hermed interesserede tilbudsgivere til at byde på dette udbud af fejnings ydelser for Tingjerg området.Udbuddet gennemføres som et offentligt udbud, jf. udbudslovens § 56 (lov nr. 1564 af 15. december 2015), hvilket betyder, at enhver der ikke er omfattet af udelukkelsesgrundene, jf. punkt. 7. og opfylder eventuelle mindstekrav, kan afgive tilbud.
Interne Kennung: Tingbjerg fejning
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: fsb udbyder på vegne af Tingbjerg Bydelsforening fejnings ydelsene for Tingbjerg området og inviterer hermed interesserede tilbudsgivere til at byde på dette udbud af fejnings ydelser for Tingjerg området.Udbuddet gennemføres som et offentligt udbud, jf. udbudslovens § 56 (lov nr. 1564 af 15. december 2015), hvilket betyder, at enhver der ikke er omfattet af udelukkelsesgrundene, jf. punkt. 7. og opfylder eventuelle mindstekrav, kan afgive tilbud.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90612000 Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0000