493784-2026 - Ergebnis
Dänemark – Schaden- oder Verlustversicherungen – Bekendtgørelse om indgået kontrakt - RandersBolig administrationsselskabet - Indkøb af forsikringer
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBekendtgørelse om indgået kontrakt - RandersBolig administrationsselskabet - Indkøb af forsikringer
BeschreibungRandersBolig administrationsselskabet ønsker tilbud på nedenstående delaftale efter kriteriet om det økonomisk mest fordelagtige bud ud fra bedste forhold mellem pris og kvalitet:Delaftale 1: Bygnings- løsøre- teknisk- og ansvarsforsikringDer henvises nærmere til de respektive kravspecifikationer i udbudsmaterialet. Se udbudsbetingelser for øvrige oplysninger.
Interne Kennung287841513
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensRandersBolig administrationsselskabet ønsker tilbud på nedenstående delaftale efter kriteriet om det økonomisk mest fordelagtige bud ud fra bedste forhold mellem pris og kvalitet:Delaftale 1: Bygnings- løsøre- teknisk- og ansvarsforsikringDer henvises nærmere til de respektive kravspecifikationer i udbudsmaterialet. Se udbudsbetingelser for øvrige oplysninger.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
Optionen
Beschreibung der Optionenjf. udbudsmateriale