See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 07 pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów i odpadów o kodzie 19 12 10, 19 12 12 wytwarzanych w segmencie demontażu odpadów wielkogabarytowych
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 07 pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów i odpadów o kodzie 19 12 10, 19 12 12 wytwarzanych w segmencie demontażu odpadów wielkogabarytowych
Vorherige Bekanntmachung: 609510-2024
Interne Kennung: 8/ZZO/2024/ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10 pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów Olszowa Sp. z o. o. wytwarzanych w segmencie demontażu odpadów wielkogabarytowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10 (odpady palne (paliwo alternatywne)) wytwarzanych w segmencie demontażu odpadów wielkogabarytowych w ZZO Olszowa Sp. z o.o. z siedzibą w Olszowie, pod adresem: Olszowa, ul. Bursztynowa 55, 63-600 Kępno. 2. Usługa powinna być realizowana zgodnie z decyzjami posiadanymi przez Wykonawcę oraz z wszelkimi powszechnie obowiązującymi przepisami prawa w tym w szczególności: a) Ustawą o odpadach z dnia 14.12.2012. (Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.); b) Ustawą z dnia 27 kwietnia 2001 roku Prawo ochrony środowiska (Dz. U. z 2024 r., poz. 54); 3. Odpady objęte niniejszym zamówieniem należy przetransportować, a następnie zagospodarować w instalacjach, wskazanych przez Wykonawcę które: a) posiadają ważne decyzje na prowadzenie działalności w zakresie odzysku odpadów wyszczególnione w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 roku o odpadach w zakresie kodu odpadów 19 12 10; b) posiadają wymagane przepisami prawa decyzje/zezwolenia/wpisy do odpowiednich rejestrów zezwalające na transport odpadów o kodzie 19 12 10; c) posiadają aktywne konto w elektronicznym systemie BDO, umożliwiające wykonanie niezbędnych czynności związanych z ewidencją odpadów (potwierdzanie KPO). 4. Wykonawca przekaże Zamawiającemu, najpóźniej do dnia 07.07.2025 r. oraz w terminie 10 dni od dnia odbioru ostatniej partii odpadów, na piśmie oraz drogą mailową: a) informację potwierdzającą rodzaj procesu odzysku przyjętych odpadów zgodnie z zał. nr 1 ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r.; b) ilości produktów lub odpadów z nich wytworzonych ze wskazaniem ostatecznej instalacji, do której trafiły (nazwa, nr BDO wraz z numerem MPD) wraz z podaniem ostatecznego procesu (odzysku) jakiemu zostały poddane. 5. Na każde wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć w terminie 7 dni od wezwania – zbiorcze zestawienie danych, zawierające ilości odebranych i przetworzonych odpadów z informacją jakim procesom zostały one poddane zgodnie z załącznikiem nr 3 do umowy 6. Odbiór odpadów następować będzie transportem zorganizowanym przez Wykonawcę i na jego koszt, także w zakresie kosztów przewozu i ubezpieczenia na czas transportu i rozładunku.
Interne Kennung: 8/ZZO/2024/ZP - CZĘŚĆ 2
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 07 pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów w miejscowości Olszowa, pod adresem: Olszowa, ul. Bursztynowa 55, 63-600 Kępno (gmina Kępno)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu sklasyfikowanych - zgodnie z aktualnym katalogiem odpadów – pod kodem 20 03 07 (odpady wielkogabarytowe) w sposób powodujący przeniesienie odpowiedzialności za gospodarowanie odpadami. 2. Ze względu na przedmiot zamówienia usługa powinna być realizowana zgodnie z decyzjami posiadanymi przez Wykonawcę oraz z wszelkimi powszechnie obowiązującymi przepisami prawa w tym w szczególności: a) Ustawą o odpadach z dnia 14.12.2012. (Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.); b) Ustawą z dnia 27 kwietnia 2001 roku Prawo ochrony środowiska (Dz. U. z 2024 r., poz. 54); 3. Odpady objęte niniejszym zamówieniem należy przetransportować, a następnie zagospodarować w instalacjach, wskazanych przez Wykonawcę które: a) posiadają ważne decyzje na prowadzenie działalności w zakresie odzysku odpadów wyszczególnione w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 roku o odpadach w zakresie kodu odpadów 20 03 07; b) posiadają ważne decyzje na prowadzenie działalności w zakresie odzysku i unieszkodliwiania odpadów wyszczególnione w załączniku nr 1 i nr 2 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 roku o odpadach w zakresie kodów odpadów powstałych po przetworzeniu w/w odpadów tj. surowce wtórne oraz pozostałe odpady wytworzone w ramach demontażu i rozdrabniania odpadów wielkogabarytowych; c) posiadają wymagane przepisami prawa decyzje/zezwolenia/wpisy do odpowiednich rejestrów zezwalające na transport odpadów o kodzie 20 03 07; d) posiadają aktywne konto w elektronicznym systemie BDO, umożliwiające wykonanie niezbędnych czynności związanych z ewidencją odpadów (potwierdzanie KPO). 4. Minimalna ilość odpadów (np. metali, drewna, tworzyw sztucznych) przekazanych do recyklingu jaką Wykonawca zobowiązany będzie uzyskać to 40% wagowo w stosunku do masy odebranych, przetransportowanych i zagospodarowanych odpadów 20 03 07 objętych niniejszą umową. 5. Wykonawca przekaże Zamawiającemu, najpóźniej do dnia 07.07.2025 r. oraz w terminie 10 dni od dnia odbioru ostatniej partii odpadów, na piśmie oraz drogą mailową: a) informację potwierdzającą rodzaj procesu odzysku przyjętych odpadów zgodnie z zał. nr 1 ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r.; b) ilości produktów lub odpadów z nich wytworzonych ze wskazaniem ostatecznej instalacji, do której trafiły (nazwa, nr BDO wraz z numerem MPD) wraz z podaniem ostatecznego procesu odzysku (recyklingu) jakiemu zostały poddane w tym również ilości odpadów poddanych procesowi unieszkodliwiania na składowisku odpadów; c) ilości odpadów które nie przeszły procesu przetwarzania, lecz zostały zmagazynowane i zostaną poddane przetworzeniu w terminie późniejszym.
Interne Kennung: 8/ZZO/2024/ZP - CZĘŚĆ 1
Los: LOT-0003
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów Olszowa Sp. z o. o. wytwarzanych w segmencie demontażu odpadów wielkogabarytowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 (inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11)) wytwarzanych w segmencie demontażu odpadów wielkogabarytowych w ZZO Olszowa Sp. z o.o. z siedzibą w Olszowie, pod adresem: Olszowa, ul. Bursztynowa 55, 63-600 Kępno. 2. Usługa powinna być realizowana zgodnie z decyzjami posiadanymi przez Wykonawcę oraz z wszelkimi powszechnie obowiązującymi przepisami prawa w tym w szczególności: a) Ustawą o odpadach z dnia 14.12.2012. (Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.); b) Ustawą z dnia 27 kwietnia 2001 roku Prawo ochrony środowiska (Dz. U. z 2024 r., poz. 54); 3. Odpady objęte niniejszym zamówieniem należy przetransportować, a następnie zagospodarować w instalacjach, wskazanych przez Wykonawcę które: a) posiadają ważne decyzje na prowadzenie działalności w zakresie odzysku odpadów wyszczególnione w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 roku o odpadach w zakresie kodu odpadów 19 12 12; b) posiadają wymagane przepisami prawa decyzje/zezwolenia/wpisy do odpowiednich rejestrów zezwalające na transport odpadów o kodzie 19 12 12; c) posiadają aktywne konto w elektronicznym systemie BDO, umożliwiające wykonanie niezbędnych czynności związanych z ewidencją odpadów (potwierdzanie KPO). 4. Wykonawca przekaże Zamawiającemu, najpóźniej do dnia 07.07.2025 r. oraz w terminie 10 dni od dnia odbioru ostatniej partii odpadów, na piśmie oraz drogą mailową: a) informację potwierdzającą rodzaj procesu odzysku przyjętych odpadów zgodnie z zał. nr 1 ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r.; b) ilości produktów lub odpadów z nich wytworzonych ze wskazaniem ostatecznej instalacji, do której trafiły (nazwa, nr BDO wraz z numerem MPD) wraz z podaniem ostatecznego procesu jakiemu zostały poddane. 5. Na każde wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć w terminie 7 dni od wezwania – zbiorcze zestawienie danych, zawierające ilości odebranych i przetworzonych odpadów z informacją jakim procesom zostały one poddane zgodnie z załącznikiem nr 3 do umowy 6. Odbiór odpadów następować będzie transportem zorganizowanym przez Wykonawcę i na jego koszt, także w zakresie kosztów przewozu i ubezpieczenia na czas transportu i rozładunku. 7. Odpady będą przygotowywane przez Zamawiającego do odbioru w postaci luźnej.
Interne Kennung: 8/ZZO/2024/ZP - CZĘŚĆ 3