4938-2025 - Ergebnis
Polen – Schokolade – Dostawa pakietów żywnościowych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla Honorowych Dawców Krwi.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pakietów żywnościowych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla Honorowych Dawców Krwi.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pakietów żywnościowych wydawanych jako ekwiwalent energetyczny Honorowym Dawcom Krwi w związku z oddawaniem krwi lub jej składników z podziałem na dwa zadania. Zadanie nr 1: pozycja 1 czekolada twarda gorzka - 35 000 sztuk, pozycja 2 czekolada twarda mleczna - 35 000 sztuk; Zadanie nr 2: pozycja 1 baton proteinowy -35 000 sztuk, pozycja 2 orzechy ziemne prażone niesolone - 35 000 sztuk, pozycja 3 musli - 35 000 sztuk.
Vorherige Bekanntmachung: 664098-2024
Interne Kennung: 12/P/2024/UE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skraca termin składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 PZP (zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione). Zamawiający w ramach swoich zadań jest zobowiązany zapewnić ciągłość dostawa pakietów żywnościowych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla Honorowych Dawców Krwi. Realizacja dostaw na podstawie aktualnie obowiązującej umowy jest zagrożona z przyczyn niezależnych od Zamawiającego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15842100 Schokolade
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa pakietów żywnościowych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla Honorowych Dawców Krwi - część I, czekolady.
Beschreibung: Czekolada gorzka, czekolada mleczna - część I.
Interne Kennung: część I zamówienia
Menge: 35 000 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa pakietów żywnościowych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla Honorowych Dawców Krwi - część II, pakiet spożywczy.
Beschreibung: Pakiet spożywczy: baton proteinowy, orzechy ziemne prażone niesolone, musli - część II.
Interne Kennung: część II zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel