49380-2024 - Wettbewerb
Belgien – Bauleistungen im Hochbau – Het slopen van 50 woningen en nieuwbouw van 28 sociale woningen (incl. 5 koop) en 37 sociale appartementen gelegen in het Europaplein en Delfzijllaan te 9060 Zelzate
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het slopen van 50 woningen en nieuwbouw van 28 sociale woningen (incl. 5 koop) en 37 sociale appartementen gelegen in het Europaplein en Delfzijllaan te 9060 Zelzate
Beschreibung: Het slopen van 50 woningen en nieuwbouw van 28 sociale woningen (incl. 5 koop) en 37 sociale appartementen gelegen in het Europaplein en Delfzijllaan te 9060 Zelzate
Interne Kennung: WOONMEE-2014/0082/07 - WITTOUCK - fases 2 en 3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WOONMEE-2014/0082/07 - WITTOUCK - fases 2 en 3 - 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten