2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczny samorząd”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja dostaw sprzętu informatycznego i oprogramowania w ramach projektu: „Cyberbezpieczny samorząd”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa w ramach programu Fundusz Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027, Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2 – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa. W zakresie zamó wienia jest dostawa następującego sprzętu elektronicznego i oprogramowania: a) Rozbudowa platformy UTM (poz. 1 SOPZ) – 1 kpl., b) Zakup przełącznika sieciowego (typ 1) (poz. 2 SOPZ) – 2 szt., c) Zakup przełącznika sieciowego (typ 2) (poz. 3 SOPZ) – 8 szt., d) Zakup punktów dostępowych WiFi (poz. 4 SOPZ) – 15 szt., e) Zakup UPS Centralnego (poz. 5 SOPZ) – 1 szt., f) Zakup UPS RACK z modułami bateryjnymi (poz. 6 SOPZ) – 2 szt., g) Zakup UPS do stacji roboczych (poz. 7 SOPZ) – 50 szt., h) Zakup oprogramowania do agregowania logów (poz. 8A SOPZ) – 1 kpl., i) Zakup sprzętu do przechowywania logów (poz. 8B SOPZ) – 1 kpl., j) Zakup oprogramowania backup (poz. 9A SOPZ) – 1 kpl., k) Zakup urządzenia do przechowywania backup (poz. 9B SOPZ) – 2 kpl., l) Rozbudowa oprogramowania antywirusowego o funkcje XDR, szyfrowania danych, zarządzania podatnościami (poz. 10 SOPZ) – 1 kpl., m) Zakup oprogramowania do zarządzania bezpieczeństwem (poz. 11A SOPZ) – 1 kpl., n) Zakup oprogramowania do zarządzania bezpieczeństwem (poz. 11B SOPZ) – 1 kpl. zgodnie ze Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ (dalej: SOPZ) oraz ze złożoną przez Wykonawcę ofertą. Dostawa wymienionych powyżej sprzętów i oprogramowania obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację. Dostarczany sprzęt i oprogramowanie muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone i nieobciążone prawami osób trzecich oraz muszą pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucyjnego w UE. Zamawiający informuje, że tam, gdzie Zamawiający opisał przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym. Zamawiający informuje, że tam, gdzie w SWZ oraz jej załącznikach opisał przedmiot zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, co mogłoby doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów, Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne opisywanym pod warunkiem, że będą one o nie gorszych właściwościach i jakości. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany udowodnić w swojej ofercie, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: RRII.ZP.271.20.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania w ramach projektu Cyberbezpieczny samorząd
Interne Kennung: RRII-ZP.271.20.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket