493825-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität – Dostawa energii elektrycznej w 2027 roku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej w 2027 roku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla 5 wydziałów Urzędu Miasta Częstochowy, 117 jednostek organizacyjnych i spółek skarbu Gminy Miasta Częstochowy, Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. oraz Miejskiego Zarządu Dróg w Częstochowie na potrzeby eksploatacji budynków, lokali, obiektów użytkowych, oświetlenia ulicznego i sygnalizacji świetlnej w roku 2027. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ, dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania, tj. Platformie e-Zamówienia.
Interne KennungIZ.271.52.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla 5 wydziałów Urzędu Miasta Częstochowy, 117 jednostek organizacyjnych i spółek skarbu Gminy Miasta Częstochowy, Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. oraz Miejskiego Zarządu Dróg w Częstochowie na potrzeby eksploatacji budynków, lokali, obiektów użytkowych, oświetlenia ulicznego i sygnalizacji świetlnej w roku 2027. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ, dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Interne KennungIZ.271.52.2026