493829-2025 - Ergebnis
Tschechien – Strommasten – Betonové sloupy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBetonové sloupy
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky betonových sloupů. Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a další požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejích přílohách.
Vorherige Bekanntmachung4445-2020
Interne KennungBetonové sloupy VN a NN II (2021-2025)
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44212226 Strommasten
5. Los
LosLOT-0001
Titelčást A - Brno
BeschreibungPředmětem jsou dodávky betonových sloupů. Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a další požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejích přílohách.
Interne KennungA
LosLOT-0002
TitelČást B - České Budějovice
Interne KennungB