See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 70 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej w jednostkach penitencjarnych podległych OISW w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 70 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej w jednostkach penitencjarnych podległych OISW w Łodzi w ramach projektu pn.: „Kompleksowe działania szkoleniowo-aktywizacyjne mające na celu przygotowanie osób odbywających karę pozbawienia wolności do skutecznego powrotu na rynek pracy i do społeczeństwa” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. Szkolenia powinny zwiększyć motywację osadzonych oraz umożliwić nabycie kompetencji, niezbędnych do poruszania się na rynku pracy, tj. obejmujących 11 obszarów tematycznych: zdolność racjonalnego gospodarowania czasem, autoprezentację, sztukę rozmowy i spokojnego argumentowania, radzenia sobie z negatywnymi emocjami, sposobów poszukiwania pracy, prowadzenia rozmów z potencjalnymi pracodawcami, przygotowywania dokumentów służących podjęciu pracy, adekwatnej samooceny, motywacji do pracy, zarządzania budżetem itp. Wszystkie tematy zostaną zrealizowane w wymiarze 2 godzin, a wybrane tematy zostaną rozszerzone o dodatkowe 8 godzin, co razem da 30 godzin. Wybór tematów wymagających rozszerzenia nastąpi zgodnie potrzebami zgłaszanymi przez uczestników w trakcie szkolenia oraz z potrzebami stwierdzonymi przez prowadzącego. Przedmiot zamówienia podzielono na 3 części
Vorherige Bekanntmachung: 137469-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia zajęć z aktywizacji zawodowej dla osadzonych w Łodzi, Piotrkowie i Sieradzu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 36 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej dla osadzonych w Łodzi, Piotrkowie i Sieradzu
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia zajęć z aktywizacji zawodowej dla osadzonych w Łowiczu i Garbalinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 22 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej dla osadzonych w Łowiczu i Garbalinie
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia zajęć z aktywizacji zawodowej dla osadzonych w Kluczborku i Sierakowie Śląskim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 12 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej dla osadzonych w Kluczborku i Sierakowie Śląskim
Interne Kennung: Część nr 3