2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snoeien bomen gemeente Best 2026 e.v.
Beschreibung: De gemeente Best heeft de zorgplicht voor circa 25.800 bomen, waarvan er circa 14.300 binnen de bebouwde kom staan. De gemeente wil een raamovereenkomst sluiten voor het snoeien van de bomen binnen de bebouwde kom (met uitzondering van de vormbomen) en de bijkomende werkzaamheden voor de duur van twee (2) initiele jaren met de mogelijkheid deze te kunnen verlengen voor een periode van eenmaal twee (2) jaar. De maximale looptijd van de overeenkomst kan vier (4) jaar bedragen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0000