See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPDRACHT VOOR DE ORGANISATIE VAN VOOR- EN NASCHOOLSE OPVANG IN HET KADER VAN HET BOA-DECREET
Beschreibung: Het lokaal bestuur Ternat wil een aantrekkelijke gemeente zijn voor jonge gezinnen. In samenwerking met een externe partner zal een aanbod voor- en naschoolse kinderopvang georganiseerd worden op 4 verschillende locaties. 2 locaties centrum Ternat 1 Locatie Sint-Katharina Lombeek 1 Locatie Wambeek ! Bij de aanvang van de opdracht wordt er vanuitgegaan dat een opstart op de 4 locaties mogelijk is, echter is het mogelijk dat 1 locatie (= centrum Ternat) op een later moment van start zal gaan en er dus met 3 locaties wordt opgestart op 1/9/2026. De eindperiode van alle locaties blijft echter dezelfde voor zover er zich hierin geen wijzigingen voordoen. Hierover zal nog tijdig gecommuniceerd worden met de uitvoerder. Tot zover zullen alle kinderen op dezelfde locatie (centrum Ternat) worden opgevangen.
Interne Kennung: PPP02O-557/6009/BOA/2026/001
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312110 Betreuungsleistungen in Kinderkrippen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: BOA/2026/001_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312110 Betreuungsleistungen in Kinderkrippen, 85311300 Kinder- und Jugendfürsorgeleistungen, 75200000 Kommunale Dienstleistungen