See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy sprzętu jednorazowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego są: dostawy sprzętu jednorazowego zwanych dalej „towarem” zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ i zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Zamówienie jest podzielone na 67 pakietów.
Vorherige Bekanntmachung: 628666-2025
Interne Kennung: 117/PN/ZP/D/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skraca termin składania ofert z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia zgodnie art. 138 ust. 2 pkt. 2 Ustawy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: P3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego są: dostawy sprzętu jednorazowego zwane dalej „towarem” zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ i zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Zamówienie jest podzielone na 67 pakietów.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewidział w ramach przedmiotowego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. W ramach opcji Zamawiający jest uprawniony zamówić dodatkowy towar powyżej ilości zamówienia podstawowego. Opcja polega na zwiększeniu ilości zamawianego towaru do maksymalnych ilości wskazanych w załączniku nr 2 do SWZ („Formularz asortymentowo-cenowy”). Szczegółowe warunki skorzystania z prawa opcji określa załącznik nr 4. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego
Los: LOT-0012
Titel: P12
Los: LOT-0019
Titel: P19
Los: LOT-0022
Titel: P22
Los: LOT-0025
Titel: P25
Los: LOT-0026
Titel: P26
Los: LOT-0028
Titel: P28
Los: LOT-0032
Titel: P32
Los: LOT-0033
Titel: P33
Los: LOT-0037
Titel: P37
Los: LOT-0040
Titel: P40
Los: LOT-0045
Titel: P45
Los: LOT-0059
Titel: P59
Los: LOT-0060
Titel: P60
Los: LOT-0063
Titel: P63
Los: LOT-0066
Titel: P66