493957-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör – Ruházati ellátás biztosítása - DBR
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ruházati ellátás biztosítása - DBR
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása, amelynek tárgya „Ruházati ellátás biztosítása - DBR” beszerzése
Interne Kennung: EKR001095562026
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása, amelynek tárgya „Ruházati ellátás biztosítása - DBR” Ajánlatkérő a Közbeszerzési Dokumentumokban ismerteti azokat a termékkategóriákat és jellemzőiket, amelyek megvalósítása érdekében ruházati késztermékek beszerzésére DBR-t kíván létrehozni. Jelen eljárás részvételi szakaszának eredményes lezárását követően, a konkrét beszerzési igény felmerülésekor Ajánlatkérő az alkalmasnak minősített részvételre jelentkezők részére küldi meg az ajánlattételi felhívást az EKR-en keresztül. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást, mennyiségeket, és szerződéses feltételeket a DBR-ben részt vevő részvételre jelentkező számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő a BT-727 (II.2.3) ponttal kapcsolatban rögzíti, hogy az ott megadott cím Ajánlatkérő székhelye, amely a felhívásban technikai okok miatt került rögzítésre, a tényleges teljesítési helyszínek az ajánlattételi felhívásokban kerülnek megjelölésre. A helyszínek listáját Műszaki leírás részeként rendelkezésre bocsátja Ajánlatkérő, azonban fenntartja a jogot, hogy azt az ajánlattételi szakaszok során pontosítsa, kiegészítse. Főbb termékkörök: 1. Felső-és alsóruházat (pulóver, sapka, kalap, kesztyű, nyaksál, garbó, derekas nadrág) 2. Jelvények, állományjelzők, kiegészítők - Húzózárak - Patent, gombok - Tépőzár - Különféle szalagok, zsinórok - Nyakkendő, nyakkendőtű - Sapkazsinór, vállzsinór - Szúrógomb - Szalagsávtartó Becsült mennyiség: Az ajánlatkérő által a DBR felállításának időtartama (36 hónap) alatt megrendelni kívánt teljes mennyiség becsült értéke nettó 1 150 000 000 Ft. Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. Termékkörök szerint a DBR keretében odaítélendő egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előre nem határozható meg, azonban jellemzően nem haladja meg a nettó 50.000.000,- Ft-ot. A termékkategóriák további jellemzőit a műszaki leírás tartalmazza. A rendszer 36 hónapos hatálya alatt bármely gazdasági szereplő – az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén – csatlakozhat a rendszerhez. Ajánlatkérő a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján fenntartja annak a lehetőségét, hogy a DBR megvalósítása során, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg, az abban foglalt konkrét beszerzési igényre vonatkozóan - a konkrét közbeszerzések tárgyától és jellegétől függően - a részajánlat-tétel lehetőségeket határozzon meg az ajánlattételi felhívásban.
Interne Kennung: EKR001095562026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör, 18420000 Bekleidungszubehör